تفاصيل شقة مميزة في كمبوند بريفادو مدينتي
مواصفات الشقة الأساسية
* امتلك شقة في كمبوند بريفادو مدينتي.
* المساحة: 133م
* فيو بحيرات
* استلام فوري
* بالمجموعة 92 عمارات بريفادو
الوضع المالي للعقد
* إجمالي العقد: 5,194,560
* المدفوع: 3,173,674
* أوفر: 5,500,000
المطلوب مقدم 8,673,674
* المتبقي: 2,020,886 حتى 10/2029
مميزات إضافية وموقع الشقة
* فيو بحيرات
* غربي بحري
* متشطبة بالكامل
* دور ثانٍ متكرر
التصميم الداخلي للشقة
* التقسيمة الداخلية:
* ريسبشن قطعتين - مطبخ - تراس - 3 غرف نوم منها غرفة ماستر بدريسنج - حمام آخر ليخدم باقي الغرف والضيوف.